Przejdź do treści

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO – LetsBoard.pl

Właścicielem sklepu internetowego – Letsboard.pl jest firma:

LETS BOARD
Ul. Noskowskiego 2/9
61-704 Poznań
NIP 783 145 93 48

Wszystkie informacje zawarte na stronie na temat produktów łącznie z cenami nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego lecz zaproszenie do zawarcia umowy z art.71 Kodeksu Cywilnego. Ceny artykułów na stronie – pomimo zachowania wszelkich starań – mogą czasem się różnić od cen rzeczywistych.

1)  Zamówienia

2)  Koszty i czas realizacji zamówienia

3)  Reklamacje i zwroty

4)  Bezpieczeństwo

5)  Płatności

1)   ZAMÓWIENIA

a)   Zamówienia na towar przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną (przez sklep internetowy).

b)   Aby złożyć zamówienie konieczne jest zarejestrowanie użytkownika poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie sklepu, podając wszystkie prawdziwe dane.

c)   Prosimy o podanie poprawnego numeru telefonu w razie szybkiego skontaktowania się w nagłych wypadkach.

d)   Aby złożyć zamówienie musisz mieć skończone 18 lat lub posiadać zgodę rodziców.

e)   Wysyłki są realizowane na terenie naszego kraju oraz w większości krajów europejskich. ( patrz tabela opłat )

f)   Masz prawo zwrotu lub wymiany towaru w ciągu 14 dni od otrzymania produktu, bez podania przyczyny. Uwaga! Towar zostanie przyjęty pod warunkiem, że nie posiada śladów użytkowania (dotyczy to również firmowego opakowania produktu).

g)     Zamówienia, w których dane klienta będą nieprawdziwe lub niekompletne, zostaną anulowane.

h)    Dokonanie zakupu usługi turystycznej (obóz, wyjazd, półkolonie) jest jedynie zapytaniem o rezerwację miejsca. Nie stanowi ono w żaden sposób potwierdzenia rezerwacji.

2)   KOSZTY I CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

a)   Wszystkie nasze przesyłki są wysyłane poprzez firmę kurierską DPD. Koszt przesyłki to 24 zł.

b)   Koszt przesyłki poza granice kraju jest naliczany według tabelki opłat która jest uzależniony od kraju adresata oraz wagi paczki.

c)   Przesyłki wysyłane przez nas nie są dostarczane w soboty, niedziele i święta.

d)   Minimalna wartość zamówienia wynosi 10 zł.

e)   Wszystkie ceny zawierają podatek VAT .

f)    Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

g)   Jeżeli wartość Twojego zamówienia będzie wynosiła minimum 300 zł, pokrywamy koszty przesyłki (dotyczy wyłącznie przesyłek na terenie kraju, przy wpłacie na konto przed wysłaniem paczki).

h)   Po przyjęciu zamówienia do realizacji klient otrzymuje e-mail zwrotny z informacją o przyjęciu zamówienia oraz dalszych informacjach o przesyłce.

i)     Zamówienia niepotwierdzone nie będą realizowane.

j)    W przypadku towarów o statusie Dostępny ich dostarczenie następuje zazwyczaj w ciągu 2 – 3 dni od zamówienia, najpóźniej w terminie do 14 dni. W przypadku towarów o statusie Na zamówienie, realizacja zamówienia następuje po uprzednim sprawdzeniu ich dostępności u producenta.

3)   REKLAMACJE I ZWROTY

a)   W przypadku gdy przesyłka nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwierania, należy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru.

b)   Jeżeli przesłany towar nie odpowiada Państwa oczekiwaniom, istnieje możliwość jego zwrotu lub wymiany w ciągu 14 dni od otrzymania produktu. Zwracany towar musi być nieużywany, czysty i kompletny. Dotyczy to również firmowego opakowania.

c)   Towary wadliwe bądź uszkodzone fabrycznie są wymieniane na nowe, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Koszty przesłania Państwu nowego towaru pokrywa sklep.

d)   W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient.

e) W przypadku chęci zwrotu towaru należy wypełnić „Formularz zwrotu” dołączony do przesyłki i odesłać razem ze wzracanym produktem.

f)   Do przesyłanego do nas towaru prosimy dołączyć oryginał paragonu (paragony dołączone są do listu przewozowego DPD). Towar należy przesłać na adres podany poniżej:

LETS BOARD
Ul. Noskowskiego 2/9
61-704 Poznań

g)    Przy rezygnacji z towaru pieniądze zwracamy przelewem bankowym na podany rachunek. Pieniądze zwracane są tylko za towar, nie za koszty przesyłek. Obsługa sklepu nie przyjmuje przesyłek wysyłanych za pobraniem.

h)   O chęci zwrotu prosimy nas wcześniej powiadomić: sklep@letsboard.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

4)   BEZPIECZEŃSTWO

a)   Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. 1997 nr 133 po. 833) o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych klientów są przechowywane w zbiorze danych naszej firmy. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na nasze potrzeby i przetwarzane w celu realizacji statutowej działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w przepisach o ochronie danych osobowych.

5)   PŁATNOŚCI

a)   Klienci dokonujący zakupów w sklepie letsboard.pl wyrażają zgodę na wystawienie dokumentu sprzedaży bez podpisu.

b)   Standardowo wystawiany jest paragon, który jest dowodem zakupu. Na życzenie klienta wystawiamy również faktury VAT. Należy to zgłosić przy składaniu zamówienia.

c)   Klient jest zobowiązany w momencie dostawy sprawdzić, czy paragon jest dołączony do przesyłki.

d)   Klient może wybrać następujące formy płatności:

1) Przy odbiorze – należność pobiera kurier DPD w imieniu sklepu letsboard.pl

2) Przelewem bankowym na konto Santander Bank:

Lets Board Joanna Rajewska
ul. Noskowskiego 2/9
61-706 Poznań
NIP: 783 145 93 48

Santander  Nr konta w PLN:   91 1090 1447 0000 0001 3343 9181

Santander  Nr konta w EUR:  PL53 1090 1447 0000 0001 3343 9186

——————————————————————————————————————–

Regulamin Konkursu: Zgarnij Dechę, Wiązania, Trickboard!!!

REGULAMIN LOSOWANIA „ZGARNIJ NAGRODY OD LET’S BOARD”

 1. Organizatorem akcji losowania jest sklep Let’s Board, ul. Noskowskiego 2/9, 61-704 Poznań, nazywany Organizatorem.
 2. Akcja trwa od 1.12.2022 do 30.01.2023. Losowanie nagród odbędzie się 14.02.2023.
 3. Zakup (paragon lub faktura) dokonany w sklepie stacjonarnym Let’s Board ul. Noskowskiego 2/9, 61-704 Poznań oraz w sklepie internetowym letsboard.pl jest równoznaczny z jednym losem, który będzie brać udział w losowaniu jednej nagrody z puli.
 4. W losowaniu są uwzględniane zakupy dokonane od 1.12.2022 do 30.01.2023.
 5. Pula nagród składa się z: jednej deski snowboardowej o wartości do 2500zł (cena detaliczna) do wyboru, jednej pary wiązań snowboardowych o wartości do 1000zł (cena detaliczna), jednego Trickboarda Classic Snow Flow w zestawie z wałkiem czarnym.
 6. Aby wziąć udział w losowaniu w sklepie stacjonarnym należy dokonać zakupu w określonym powyżej terminie. Po otrzymaniu paragonu lub faktury pracownik sklepu Organizatora przekazuje los opatrzony numerem oraz pieczątką Organizatora, na której należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, a następnie wrzucić do pudełka z losami.
 7. Wypełnienie losu i wrzucenie go do pudełka jest równoznaczne z akceptacją regulaminu losowania oraz regulaminu o przetwarzaniu danych osobowych RODO, dostępnego na miejscu w sklepie Organizatora.
 8. Aby wziąć udział w losowaniu poprzez zakupy przez Internet należy dokonać zakupu przez sklep internetowy letsboard.pl w określonym powyżej terminie. Po zrealizowaniu płatności pracownik sklepu Organizatora wpisuje numer zamówienia internetowego na los opatrzony numerem i pieczątką Organizatora oraz wrzuca los do pudełka.
 9. W przypadku zamówienia internetowego z odbiorem osobistym w sklepie Let’s Board zakup traktowany jest jako stacjonarny.
 10. W przypadku zwrotu towaru los osoby rezygnującej z zakupu nie będzie brany pod uwagę w losowaniu.
 11. Wzięcie udziału w losowaniu umożliwia jedynie zakup towaru ze sklepu Let’s Board. Z losowania wyłączony jest zakup usługi serwisowej, usługi wypożyczenia oraz wyjazdu szkoleniowego.
 12. Zakup internetowy musi być dokonany z terytorium Polski z dostawą na terytorium Polski. Zakupy zagraniczne nie biorą udziału w losowaniu.
 13. Losowanie nagród odbędzie się podczas transmisji na żywo na profilu Let’s Board na platformie Facebook, w dniu 14.02.2023 o godzinie 21:00.
 14. W skład komisji losowania wchodzi trzech pracowników sklepu Organizatora. Przy losowaniu obecny będzie notariusz.
 15. Po losowaniu w przeciągu 48 godzin Organizator skontaktuje się z wygranymi osobami w celu poinformowania o wygranej.
 16. Po odbiór nagród można się zgłaszać stacjonarnie w sklepie Let’s Board ul. Noskowskiego 2/9, 61-704 Poznań lub mailowo na adres sklep@letsboard.pl.
 17. Aby odebrać nagrodę należy okazać dokument z imieniem i nazwiskiem widniejącym na wygranym losie. W przypadku wygranej osoby, która złożyła zamówienie internetowo, prosimy o podanie w mailu numeru zamówienia oraz imienia i nazwiska. Pracownik sklepu Organizatora zweryfikuje podane dane i po stwierdzeniu zgodności z wygranym numerem zamówienia skontaktuje się mailowo lub telefonicznie w celu uzgodnienia wysyłki nagrody.
 18. Na zgłoszenie się po nagrodę przewidziany jest miesiąc, tj. do dnia 14.03.2023 włącznie.
 19. W przypadku braku kontaktu i niezgłoszenia się po nagrodę zostanie zorganizowane dodatkowe losowanie, którego zasady zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.
 20. W przypadku wysyłki nagrody koszt transportu do osoby wygranej pokrywa Organizator.
 21. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu do dnia 14.02.2023.
 22. Z wyjątkiem sytuacji, gdy jest to prawnie zakazane, i bez ograniczania obowiązujących przepisów prawa konsumenckiego, uczestnik wyraża zgodę na to, że wszelkie spory i roszczenia wynikające z uczestnictwa w losowaniu będą rozstrzygane indywidualnie, bez uciekania się do pozwów grupowych, w sądach właściwych dla miejsca zamieszkania uczestnika. Wszelkie sprawy i pytania dotyczące przygotowania, ważności, interpretacji i wykonalności postanowień niniejszego regulaminu, praw i obowiązków uczestnika oraz praw i obowiązków Organizatora w związku z promocją będą regulowane i rozstrzygane zgodnie z prawami obowiązującymi w Polsce z wyłączeniem mocy obowiązującej przepisów kolizyjnych. W celu uniknięcia wątpliwości, regulacje prawne określone w tym artykule nie unieważniają żadnych ustawowych praw przysługujących uczestnikowi.