Przejdź do treści

Wypożyczalnia

Wypożyczalnia sprzętu snowboardowego – Poznań

Mimo, że jesteśmy z nizin to na snowboardowej mapie Polski świecimy jasno od lat! Let’s Board to najbardziej zajawkowy sklep snowboardowy w Polsce. Znajdziesz u nas nie tylko bogatą ofertę desek, butów i wiązań, ale także (a może przede wszystkim) dobrą radę udzieloną przez zawodników i instruktorów snowboardu! Zarówno w zimie, jak i w lecie organizujemy również obozy i wyjazdy, gdzie macie możliwość przetestować najnowszy sprzęt i podnieść swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów i trenerów. Naszą snowboardową zajawkę możecie zobaczyć na organizowanych przez nas eventach, np. zawody snowboardowe w środku lata na jednej z helskich plaż – Snow On Hel!

Wypożyczalnia sprzętu snowboardowego

Wypożyczalnia sprzętu snowboardowego w Poznaniu! Zajmujemy się snowboardem od ponad 20 lat! Możesz Nam zaufać ;). Nasza Wypożyczalnia składa się z najnowszego sprzętu renomowanych firm takich, jak:

Większość butów w naszej wypożyczalni posiada praktyczny oraz łatwy system BOA, który z roku na rok powiększa grono zadowolonych użytkowników.

Po każdym wypożyczeniu wszystkie buty poddawane są procesowi ozonowania.

W naszej wypożyczalni posiadamy wszystkie rodzaje desek snowboardowych! Deski przeznaczone do freestyle, freeride w puchu oraz deski all mountain dla osób rozpoczynających swoją przygodę z białym szaleństwem na desce!

Sprzęt jest zawsze profesjonalnie dobrany do Twoich potrzeb oraz umiejętności.

Nie zastanawiaj się i napisz lub zadzwoń do Nas!

Wypożyczalnia Kitesurfing, SUP, Wing Foil, Snowboard.