Przejdź do treści
O FIRMIE

Sklep snowboardowy Letsboard.pl

Mimo, że jesteśmy z nizin to na snowboardowej mapie Polski świecimy jasno od lat!  Staramy się tworzyć najbardziej zajawkowy sklep snowboardowy w Polsce. Jest to sklep byłego członka Narodowej Kadry Polski w Snowboardzie.

Znajdziesz u nas nie tylko bogatą ofertę desek, butów i wiązań, ale także (a może przede wszystkim) dobrą radę udzieloną przez zawodników snowboardu! Zarówno w zimie, jak i w lecie organizujemy również obozy i wyjazdy, gdzie macie możliwość przetestować najnowszy sprzęt i podnieść swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów i trenerów. Naszą snowboardową zajawkę możecie zobaczyć na organizowanych przez nas eventach, np. zawody snowboardowe w środku lata na jednej z helskich plaż – Snow On Hel!

Nowy i używany sprzęt snowboardowy

Na optymalny wybór sprzętu snowboardowego składa się wiele czynników i podjęcie dobrej decyzji może być trudne. Budżet, styl jazdy, poziom zaawansowania, wzrost, waga – to wszystko może mieć wpływ na to jak dobrze będzie Ci się jeździło na nowej desce. Wiemy na co zwrócić uwagę – lata doświadczeń i kariera zawodnicza daje nam podstawy żeby dobrze Ci doradzić. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt dla siebie, niezależnie od tego czy szukasz deski nowej czy używanej. Lata spędzone na stoku to nie tylko wiedza na temat doboru sprzętu, ale również jego konserwacji dlatego w naszych strukturach znajdziesz też profesjonalny serwis – zarówno sprzętu snowboardowego, jak i narciarskiego. Nie wiesz czego dokładnie Ci potrzeba? Napisz do nas. Doradzimy!

 

Trickboard, Skimboard i inne Boardy…

Snowboard mamy w żyłach, ale to nie wszystko! Jesteśmy producentem desek Trickboard i Skimboard – znajdziesz u nas najbogatszy wybór i możliwość zamówienia sprzętu prosto z zakładu produkcyjnego! Chcesz się przygotować do sezonu? Spróbuj poćwiczyć na Trickboardzie! Koniecznie sprawdzaj naszą ofertę również latem! Obozy wind/kite-surfingowe, ubrania i wiele innych. Najlepiej dopisz się do naszego newslettera!

 

Wypożyczalnia i serwis

W naszej siedzibie stacjonarnej prowadzimy także wypożyczalnie oraz serwis snowboardowo-narciarski. Wypożyczymy dla Ciebie deskę lub narty na wybrany przez Ciebie okres w atrakcyjnej cenie, a także przygotujemy Twój sprzęt do zimowego szaleństwa na stoku lub naprawimy wszystkie usterki.